Катар
Катар- східна казка, в яку легко потрапити


Ще не так давно про існування цієї країни мало хто знав, а сьогодні Доха (Столиця) – швидкозростаюче найсучасніше технологічне місто з перевагами розумного існування.

Катар є першою арабською країною, яка отримала ліцензію на організацію чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в 2022 році.

Країна виконала вимоги FIFA і зробила «країну – казку», з кондиціонерами на футбольних стадіонах, льодовою ковзанкою під час спеки в 45 градусів, великими басейнами, величезними торговими центрами та «зонами розваг».

Готуючись до проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року, Катар справді робить усе можливе: для цього він добудовує нове еко-місто Лусаїл, розташоване на півночі від західної затоки Дохи що пропонує безліч варіантів розміщення як для туристів, так і місцевих жителів. Вже готово більше 60 тисяч готельних номерів. Відомі готельні ланцюги світу серед яких Four Seasons, Hyatt, Kempinski, Inter Continental, Ritz-Carlton вже давно відкриті для українських туристів.

Qatar Airways – найкраща авіакомпанія 2021 року здійснює рейси кожного дня. П’ять годин і в казці: піщані пляжі, блакитно-лазурні води Персидської затоки, найвищого рівня готельний сервіс і вражаючі око будівлі, музеї, парки, дивовижна пустеля. Це найкращий час для відпочинку та знайомства з Катаром. 

  • Four Seasons Hotel Doha 5* Double Room King Bed - De Luxe – City, Room Only-125807
  • Sharq Village & Spa 5* Deluxe Room 1 King Bed Non Smoking, ВВ - 114402
  • Grand Hyatt Doha Hotel & Villas 5* Room, 1 King Bed, Sea View, 1 King Bed,ВВ - 92537
  • Marsa Malaz Kempinski The Pearl Doha 5* Deluxe Room 1 King Bed View, ВВ - 97029 ₴
  • InterContinental Doha 5* Twin/Double Room - Club Intercontinental, ВВ - 95636
  • The Ritz-Carlton, Doha 5* Deluxe Room 1 King Bed Non Smoking, ВВ - 111983

  • У вартість пакету на 2-х включено: авіаквитки (економ-класу), проживання в готелі, обов'язкове страхування €30000, в тому числі COVID-19, трансфер аеропорт-готель-аеропорт